O mnie - atelier mebla

Przejdź do treści
„…Twoja pasja czeka,  aż dogoni Cię odwaga”…


Głównym motywem do założenia działalności gospodarczej  w zakresie renowacji i odnawiania mebli była chęć zmiany dotychczasowego  życia zawodowego. Przez 20 lat pracy wykonywałam różne zawody, które co prawda, dawały mi poczucie satysfakcji finansowej, ale niestety nie dawały mi poczucia spełnienia zawodowego a tym bardziej spokoju ducha, co w moim przypadku okazało się sprawą nadrzędną. Rzuciłam więc papiery w kąt a szpilki  i eleganckie ubrania schowałam do szafy, wzięłam do ręki szlifierkę, kupiłam farby, woski i stos innych rzeczy i się zaczęło...., Pomyślałam sobie jak nie teraz, to kiedy, nikt nie przeżyje przecież za mnie mojego życia. Pogoniłam więc za marzeniami no i działam hehe.
Tematyka designu meblarskiego oraz przywracania starym meblom nowego życia towarzyszy mi od jakiegoś już czasu.  Odnawianiem mebli zajmowałam się hobbystycznie. W wolnych chwilach uciekałam do garażu by tam szlifować, ciąć, doklejać, przerabiać, malować, woskować meble kupowane na targach staroci czy bazarkach, czasami zabranymi wprost spod śmietnika.
Historia zaklęta w starych meblach, mogłaby wzruszyć nie jedną osobę. Stary stół czy biurko, które samotnie leży w piwnicy, albo na strychu, może przecież z małą pomocą zmienić się w cudo usytuowane na honorowym miejscu w domu, odmieniając jego wnętrze.
To zainteresowanie sprawiło, że odnawianiem mebli postanowiłam zająć się zawodowo. Pasja i zamiłowanie w połączeniu z zaangażowaniem, daje niepoliczalne korzyści. Nazywam się pasjonatką „oldschoolowego designu”. Kocham połączenie starego stylu z nowoczesnością, dlatego zawsze zachęcam ludzi, żeby nie wyrzucali starych mebli  lecz próbowali naprawić, przerobić, przemalować, po prostu bawić się. Można być nieźle zaskoczonym efektem końcowym swojej pracy.
AtelierMebla
ul. Zabobrze 32A 59-700 Bolesławiec
e-mail: ateliermebla@onet.pl tel 607 744 116
Wróć do spisu treści